ANA SAYFA           BAŞSAVCILIK           MAHKEMELER           İZMİR ADLİYE REHBERİ         NÖBET LİSTESİ  
 

 

 

T.C.
İZMİR ADLİ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ
ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

 

CEZA İNFAZ KURUMLARI İÇİN ALINACAK SÖZLEŞMELİ PERSONEL BAŞVURULARI SONUCU DÜZENLENEN ADAY TESPİT LİSTELERİNE İLİŞKİN DUYURU

 

TÜM ADAYLARIN İLANI DETAYLI OLARAK İNCELEMESİ GEREKMEKTEDİR.

1) Sözleşmeli İnfaz ve Koruma Memurluğu Adayları için

        İzmir Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 25 bayan infaz ve koruma memuru alımında KPSS puanına göre en yüksek puanı alan, şartları taşıyan ve boy/kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan 125 bayan infaz ve koruma memuru adayının isimleri ile İzmir 1 nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 20, İzmir 4 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 30, İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 30, Menemen T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 10 adet olmak üzere toplam 90 erkek infaz ve koruma memuru alımında KPSS puanına göre en yüksek puanı alan, şartları taşıyan ve boy/kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan 450 erkek infaz ve koruma memuru adayının isimleri ekte yayınlanmıştır.

        Boy kilo ölçümüne katılmaya hak kazanan adayların boy/kilo ölçüm tarihi ve saati ekte yayınlanan listede belirtilmiştir. Adayların belirtilen saatten 20 dk. önce İzmir Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanlığı önünde, aşağıda belirtilen gerekli belgeler ve T.C. Kimlik numaralarını gösterir kimlik belgeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra gelen adaylar ile gerekli belgeler ve kimlik belgesi yanında olmayan adayların boy/kilo ölçümü yapılmayacaktır.

2) Sözleşmeli Ceza İnfaz Kurumu Kâtibi Adayları için

       Torbalı Açık Ceza ve İnfaz Kurumu için 1, İzmir 1 nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 1, İzmir 2 nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 1, İzmir 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 2, İzmir 2 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 4, İzmir 3 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 3, İzmir 4 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 2, İzmir Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 1, İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu için 1 toplam 16 adet ceza infaz kurumu kâtibi alımında KPSS puanına göre en yüksek puanı alan, şartları taşıyan ve uygulama sınavına katılmaya hak kazanan 320 ceza infaz kurumu kâtibi adayının isimleri ekte yayınlanmıştır. Uygulama sınavına katılmaya hak kazanan adayların isimlerinin karşısında yer alan klavye türleri eksik ya da yanlış olan veya klavye türlerini değiştirmek isteyen adayların 07 Ekim 2016 Cuma günü saat 17:00'a kadar 0(232) 411 20 00 - Dahili : 2590 numaralı telefondan bildirmesi gerekmektedir.

3) Sözleşmeli Sağlık Memuru Adayları için

       İzmir Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu için alınacak toplam 4 Sağlık Memuru alımında KPSS puanına göre en yüksek puanı alan, şartları taşıyan ve uygulama sınavına katılmaya hak kazanan isimleri ekteki listelerde yayınlanmıştır. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların aşağıda yer alan gerekli belgeleri en geç 18 Ekim 2016 tarihinde Komisyonumuzda olacak şekilde elden veya APS ile Komisyonumuza teslim etmeleri gerekmektedir.

       Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
       İlgililere ilanen duyurulur. 06/10/2016

Adaylardan İstenen Belgeler

  • 4 Adet Fotoğraflı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Bilgisayarda Doldurulmuş)
  • Erkek adaylar için Askerlik Durumunu gösterir belge
  • Eş durum dilekçesi

Not: Boy/kilo ölçümüne girmeye hak kazanan İnfaz ve Koruma Memuru adaylarının, boy/kilo ölçümüne gelirken yukarıda belirtilen belgeleri getirmeleri gerekmektedir.

 

Ekleri:     

       1) Sözleşmeli Erkek İnfaz ve Koruma Memuru Aday Tespit Listesi
       2) Sözleşmeli Bayan İnfaz ve Koruma Memuru Aday Tespit Listesi
       3) Sözleşmeli Ceza İnfaz Kurumu Kâtibi Aday Tespit Listesi
       4) Sözleşmeli Sağlık Memuru Aday Tespit Listesi
       Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu indirmek için tıklayın!
 

Sitemizde yayınlanan PDF dökümanları açmak için bilgisayarınızda herhangi bir program yüklü değilse bu programları kullanabilirsiniz