Konaklama

 

Otelimiz 14 oda,7 Duble-14 Single, 21+2 (2 ek yatak) yatak, 30 kişi kapasitelidir. Odalarımız Klimalı olup merkezi uydu sistemli 82 ekran led tv, mini buzdolabı, 0,5 lt su, internet (wireless), tek kullanımlık sabun, şampuan, duş jeli, bone, kulak temizleme pamuğu, terlik, dikiş seti ve saç kurutma makinası mevcuttur. Fiyatlarımıza kahvaltı dahildir.

 

 

 

Restaurant

 

Yeşil ve maviyi bütünleştiren deniz manzaralı salonumuz teras kattadır. Toplam 80 kişi kapasitelidir. Alakart hizmet veren restorantımız da toplu yemek, sabah kahvaltı, öğlen ve akşam servisinde hizmeti verilmektedir. Halka açık olan bu birimimizde mensuplarımıza (Adalet bakanlığı personeli ile mensup yakını kartı olan aileleri) % 25 indirim uygulanmaktadır (alkollü içecekler hariç). Canlı Müzik, ızgara çeşitleri, günlük balık (levrek – çipura) deniz balık (sipariş üzerine), soğuk mezeler, zeytinyağlılar, salata ve tatlı çeşitleri bulunmaktadır.

 

 

Dinlenme

 

20 kişi kapasiteli salonumuzda tv izleyip mevcut kitaplıktan faydalanarak kitap ve gazete okuyabilirsiniz. (mensuplara açıktır)

 

 

 

 

 

Oyun Salonu

 

Oyun oynayıp lcd tv'de maç izleyebileceğiniz (Lig tv) salonumuzdan mensup ve mensup yakınları faydalanmaktadır.

 

 

 

 

 

Kantin

 

Kantinde Buca Ceza İnfaz Kurumunda üretilen ekmeğin yanı sıra değişik Ceza İnfaz Kurumlarında üretilen mandıra ürünleri (peynir, yoğurt, ayran, vb.), yumurta, sebze, meyve, zeytinyağı, sucuk, kavurma, sabun ve tekstil ürünleri (bornoz, havlu çeşitleri, çamaşır vb.) ürünleri satılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

| İzmir Adalet Sarayı |