İzmir Açık ve Kapalı Ceza infaz Kurumu İş Yurdu Müdürlüğünce işletilen İzmir Hakim evi 1807/3 sok.No:14 Bostanlı-KARŞIYAKA ‘da bulunmaktadır.Muhteşem deniz manzarası, zengin menüsü ,güler yüzlü ve kaliteli hizmeti bulabileceğiniz İZMİRDEKİ eviniz..

KONAKLAMA : Otelimiz 10 oda 22 (2 ek yatak )yatak kapasitelidir. Odalarımız Klimalı olup,tv , mini buzdolabı,internet (wireless),tek kullanımlık sabun,şampuan,bone, terlik,dikiş seti ve saç kurutma makinası mevcuttur.

RESTAURANT : Yeşil ve maviyi bütünleştiren deniz manzaralı salonumuz teras kattadır.toplam 80 kişi kapasitelidir.Alakart hizmet veren restorantımız da  Toplu yemek ,Sabah kahvaltı,öğlen ve akşam servisinde hizmet verilmektedir.Halka açık olan bu birimimizde mensuplarımıza(Adalet bakanlığı personeli ile mensup yakını kartı olan aileleri) % 25 indirim uygulanmaktadır.Canlı Müzik,Izgara çeşitleri,günlük balık (levrek –çipura ) Deniz balık(Sipariş üzerine), soğuk mezeler ,salata ve tatlı çeşitleri bulunmaktadır.

DİNLENME SALONU : 20 kişi kapasiteli salonumuzda TV izleyip mevcut kitaplıktan faydalanarak kitap ve gazete okuyabilirsiniz.(Mensuplara açıktır.)

OYUN SALONU :Oyun oynayıp LCD TV de maç izleyebileceğiniz salonumuzdan mensup ve mensup yakınları faydalanmaktadır.

BAY – BAYAN KUAFÖR SALONLARI :  Profosyonel ekibimizle   kuaför salonlarımızda her türlü kuaför hizmeti kaliteli malzemeler kullanılarak verilmektedir.

Tel :0 232 330 00 22  Fax :  0 232 330 00 23  e-mail : izmirhakimevi@hotmail.com